MENU
III Ogólnopolska
Konferencja
Energetyków
Energo Rodeo
Bielsko-Biała 3-5.06.2020
logo-amin-wieza

AMIN POWER ENERGY – DYSTRYBUCJA POLSKA OMAC ORAZ PRODUCENT PRZYCZEP I STOJAKÓW KABLOWYCH ORAZ WDMUCHIWAREK ŚWIATŁOWODOWYCH.

Jednym z partnerów Omac Italy jest od 2010 r. firma Amin Power Energy założona w 1992 r., która działa w branży elektro-energetycznej na terenie całej Europy. Obecnie główną działalnością Amin jest dystrybucja maszyn i urządzeń produkcji OMAC Italy jako wyłączny przedstawiciel na terenie Polski, Niemiec i Ukrainy. Jest również producentem stojaków kablowych do 20 Ton, przyczep kablowych do 10 Ton oraz wdmuchiwarek światłowodowych.

Wieloletnie doświadczenie Amin w połączeniu z Omac i doskonale wykwalifikowany zespół inżynierów wspiera i doradza każdemu klientowi  w doborze najlepszego sprzętu do realizowanych  projektów, a także w jego prawidłowym użytkowaniu i konserwacji w celu zwiększenia wydajności i wydłużeniu czasu eksploatacji sprzętu.

Wprowadzając firmę Omac na rynek Polski mamy nadzieję na zbudowanie świadomości wszystkich firm w branży i wsparcie operatorów energetycznych naszymi systemami w wywieszaniu linii napowietrznej  WN i układaniu linii kablowych. W związku z tym stale dążymy do doskonałego systemu rejestrującego pracę maszyn Omac, które są już obecnie wyposażone w bardzo dokładny pomiar zabezpieczający przewody przed przeciągnięciem, a także rejestrujący cały przebieg pracy z miejscem zarejestrowanym przez GPS. Jest to bardzo istotne w dobie coraz delikatniejszych przewodów konstruowanych w celu poprawy parametrów przesyłowych i ekonomicznych.

Wprowadzając innowacje w sektorze wywieszania i układania przewodów zwiększamy własne doświadczenie, które przekazujemy naszym klientom i dostarczamy im najlepsze rozwiązania, aby zwiększyć efektywność, łatwość i bezpieczeństwo pracy niezależnie od dziedziny zastosowania.

 

«