MENU
III Ogólnopolska
Konferencja
Energetyków
Energo Rodeo
Bielsko-Biała 3-5.06.2020

GŁÓWNY ORGANIZATOR

logo-ZIAD

Firma ZIAD Bielsko-Biała SA powstała w 1974 roku jako przedsiębiorstwo państwowe w resorcie energetyki zawodowej pod nazwą: Ośrodek Wdrażania Postępu Technicznego w Energetyce, a od 1986 roku jako ZIAD - Zakład Informatyki, Automatyki i Doskonalenia Zawodowego. Obecnie ZIAD Bielsko-Biała jest Spółką Akcyjną, której właścicielem jest Gmina Bielsko-Biała.

ZIAD Bielsko-Biała SA jest organizatorem największych obecnie Międzynarodowych Targów Energetycznych ENERGETAB, w środkowej Europie. W tej inicjatywie uczestniczy praktycznie cały branżowy świat, to znakomite miejsce do spotkań bezpośrednich z największymi autorytetami, specjalistami, decydentami i przede wszystkim z ludźmi energetyki.

www.energetab.pl

Firma prowadzi również kursy i szkolenia w zakresie:

  • bezpieczeństwa pracy dla wszystkich grup zawodowych
  • prac pod napięciem w sieciach niskiego i średniego napięcia do 30 kV
  • kwalifikacji zawodowych  E i D  w zakresie urządzeń energetycznych
  • techniki regulacji i utrzymania urządzeń elektroenergetycznych
  • eksploatacji elektroenergetycznej  automatyki zabezpieczeniowej
  • prowadzenia ruchu sieci na poziomach ODM, ZDR i RDR
  • przygotowania do egzaminów na uprawnienia do obsługi i konserwacji urządzeń dozorowych – uprawnienia UDT
  • usługi informatyczne
  • systemy fotowoltaiczne – akredytacja UDT
  • uprawnienia IMBiGS

Szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe pracowników, głownie specjalistów energetyki zawodowej i przemysłowej, organizujemy od ponad 40 lat. Możemy zatem nieskromnie powiedzieć, że dysponujemy ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie oraz odpowiednim, sukcesywnie unowocześnianym zapleczem technicznym, dzięki któremu możemy proponować efektywne szkolenia na odpowiednim poziomie wiedzy i umiejętności.

www.szkolenie.ziad.bielsko.pl

www.ziad.bielsko.pl

PARTNER ORGANIZACYJNY

logo-BELOS

BELOS-PLP S.A. jest największym polskim producentem osprzętu sieciowego dla linii WN, SN, NN i nn stacji elektroenergetycznych, działającym w branży elektroenergetycznej od 1947 roku. Spółka Belos-PLP utrzymuje ścisłą współpracę z wiodącymi na rynku biurami projektowymi oraz instytutami naukowo-badawczymi, dzięki czemu nasze wyroby spełniają wymagane normy.

Naszym największym atutem jest wysoka jakość produktów potwierdzona certyfikatami, doceniona w konkursach (m.in. Polska Nagroda Jakości 2006, Puchar Ministra Gospodarki 2012) i przez samych Klientów.

W 2007 roku, po wejściu inwestora strategicznego, firma stała się częścią grupy Preformed Line Products (PLP) – światowego wytwórcy i dostawcy produktów, technologii oraz rozwiązań energetyki i telekomunikacji.

Firma Preformed Line Products (PLP) z siedzibą w Cleveland (Ohio), notowana na NASDAQ:PLPC została założona w 1947 roku. Stanowi obecnie miedzynarodową grupę, która dostarcza swoje wyroby klientom na całym świecie poprzez podległe spółki znajdujące się w takich krajach jak: Australia, Argentyna, Brazylia, Chiny, Francja, Hiszpania, Indonezja, Kanada, Malezja, Meksyk, Nowa Zelandia, Polska, Rosja, RPA, Tajlandia, Wielka Brytania.

www.belos-plp.com.pl

PATRONATY

Patronat Marszałka Województwa Śląskiego Pana Jakuba Chełstowskiego

znak-PL_PATRONAT-Chelstowski-01

Patronat Zarządu Głównego SEP

logo_100-lecie_sep

Patronat Oddziału Bielsko Bialskiego SEP

SEP Bielsko-Biała logo

Patronat Regionalnej Izby Handlu o Przemysłu w Bielsku-Białej

 

 

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI

Energetyka

Elektro info

Wiadomości Elektrotechniczne