MENU
III Ogólnopolska
Konferencja
Energetyków
Energo Rodeo
Bielsko-Biała 10.06.2021

III edycja Konferencji Energetyków Energo-Rodeo odbędzie się w formie on-line.

PROGRAM:

10:00-11:00 - Uruchomienie kanału YouTube
11:00-11:15 - Powitanie uczestników: pan Bogumił Dudek Przewodniczący Polskiego Komitetu Bezpieczeństwa w Elektryce, wieloletni ekspert PSE oraz Prezes Bielsko-Bialskiego Oddziału SEP pan Janusz Juraszek.

Szkolenie nr 1

11:15-11:45 - Łańcuchy izolatorów - typy, rodzaje, właściwości, badania na przykładzie kompletnych łańcuchów Belos-PLP S.A. z wykorzystaniem izolatorów firmy GIG.

Szkolenie nr 2

11:45-12:20 - Zapobieganie skutkom działania łuku elektrycznego – odzież ochronna SIR Safety System – POLYTECH / POLYTECH Plus.

Szkolenie nr 3

12:20-12:50 -  Łączenie egzotermiczne jako alternatywa dla procesów spawalniczych w montażu uziemień. 10 lat doświadczeń w montażu systemów uziemiających dla elektoenergetyki.

Szkolenie nr 4

12.50-13.15 - Słupy pełnościenne - Contec Kromiss tradycja i nowoczesność.

13.15-13.30 - ENERGETYCZNY STOLIK : Podsumowanie.

ZAPROSZENIE DO SPP STREFY PRAKTYCZNYCH POKAZÓW PODCZAS TARGÓW ENERGETAB 2021 I DO UDZIAŁU W IV EDYCJI KONFERENCJI ENERGO-RODEO W 2022 r.

Moderatorzy konferencji Energo Rodeo

Bogumil-Dudek

Bogumił Dudek

Zastępca Redaktor Naczelnej miesięcznika ENERGETYKA

Absolwent Politechniki Śląskiej Wydziału Elektrycznego w Gliwicach.  Pracował w Instytucie Energetyki oraz Grupie Kapitałowej PSE S.A. Jest Zastępcą Redaktor Naczelnej miesięcznika ENERGETYKA. Przewodniczy Polskiemu Komitetowi Bezpieczeństwa w Elektryce SEP oraz jednemu z komitetów technicznych Polskiego Komitetu Normalizacji. Krajowy i międzynarodowy ekspert z zakresu eksploatacji urządzeń elektrycznych pod napięciem. Juror międzynarodowych bielskich Targów ENERGETAB. Członek honorowy SEP.

Janusz-Juraszek-zdjecie-150x150

Janusz Juraszek

Prezes Oddziału Bielsko-Bialskiego SEP

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach Wydział Elektryczny, ukończył również studium pedagogiczne i studia podyplomowe w zakresie strategii przedsiębiorstw i wielkich odbiorców na rynku energii na Politechnice Śląskiej oraz studia podyplomowe w zakresie rachunkowości i finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie Wydział Rachunkowość i Finanse.
Obecnie pracuje w Tauron Dystrybucja SA Region Sieci SN i nN w Żywcu. Współautor innowacyjnych projektów m.in. w 1994r wybudowanie i uruchomienie pierwszej w Polsce niepełno-izolowanej, napowietrznej dwu-napięciowej linii 1kV i 15kV w technologii PAS w miejscowości Nickulina, w 2003 roku pełno-izolowanej napowietrznej linii 15kV w miejscowości Sopotnia Wielka, również w 2015r pierwszej w Polsce mobilnej napowietrznej linii serwisowej 15kV w miejscowości Łodygowice wykonanej na podbudowie słupów kompozytowych i kabla izolowanego FXCEL.
Jest autorem licznych artykułów o tematyce elektrycznej.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu konferencji.