MENU
III Ogólnopolska
Konferencja
Energetyków
Energo Rodeo
Bielsko-Biała 3-5.06.2020
logo Secura

SECURA B.C istnieje na rynku od 1984 roku i jest uznanym producentem środków ochrony indywidualnej oraz producentem filtrów i materiałów  filtracyjnych do oczyszczenia cieczy z zawiesin. Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród i tytułów, m.in. dwóch Medali Europejskich, Ambasadora Polskiej Gospodarki jak również Gazeli Biznesu. Zautomatyzowane procesy produkcyjne, wykwalifikowani pracownicy, najlepszej jakości surowce gwarantują najwyższą jakość oraz powtarzalność wyrobów firmy SECURA B.C. Firma posiada własne laboratoria badawcze, w których prowadzone są prace nad nowymi wyrobami oraz badana jest jakość bieżącej produkcji.

Secura B.C. jest jednym z największych polskich producentów środków ochrony indywidualnej. Specjalizuje się w produkcji sprzętu do ochrony dróg oddechowych, elektroizolacji oraz środków do ochrony rąk. W swojej ofercie posiadamy: półmaski przeciwpyłowe jednorazowego użytku, półmaski wielokrotnego użytku, filtry, pochłaniacze i filtropochłaniacze, rękawice elektroizolacyjne ELSEC oraz żele i kremy do ochrony skóry rąk .

Produkowane przez nas wyroby BHP używane są w sektorach ; górniczym, chemicznym, energetycznym, farmaceutycznym. Produkowane przez nas filtry do wody  stosowane są m. in. przez zakłady farmaceutyczne, kosmetyczne, producentów wód mineralnych, soków, napojów, itp. Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych przez nas wyrobów jest również ich eksport do większości krajów UE , na Bilski Wschód , Azji , Afryki , Ameryki Południowej , Australii i Nowej Zelandii. Ponad 50% naszej produkcji przeznaczone jest na rynki zagraniczne. Od ponad 30 latach istnienia na rynku Secura B.C. utrzymuje swoją  produkcję na najwyższym poziomie i jest jednym z liderów rynku BHP w Polsce.

«