MENU
III Ogólnopolska
Konferencja
Energetyków
Energo Rodeo
Bielsko-Biała 3-5.06.2020
tgc

Tongguang Group Co., Limited  w skrócie TGC mieści się w miesice Haimen Jiangsu w Chinach. Główna Siedziba firmy znajduje się w Lujiazui Financial District, Pudong New District, Shanghai

W 1996 roku firma została zreformowana jako spółka akcyjna. Dzisiaj TGC to zdywersyfikowane przedsiębiorstwo komunikacyjne, zajmujące się produkcją inteligentnego sprzętu energetycznego. Autoryzowanym dystrybutorem wyrobów TGC w Polsce jest firma Belos-PLP

Zmodernizowana firma ma na swoim koncie wiele sukcesów, jest także zaliczana do jednego z 10 najlepszych i konkurencyjnych przedsiębiorstw światłowodowych i kablowych w Chinach, a także do 100 najlepszych chińskich firm telekomunikacyjnych.

Z sukcesów firmy warto nadmienić:  firma TGC została uznana za "Hi-tech Enterprise" i " New Materials Production Base of National Torch Project" przez Ministerstwo Nauki i Technologii Chińskiej Republiki Ludowej.  Ponadto "TG Cable" został uhonorowany jako "CHINA TOP MARKA" przez Ogólną Administrację ds. Kontroli jakości, inspekcji i kwarantanny w ChRL.

Obecnie TGG posiada ponad 10 spółek zależnych /firm holdingowych, w tym TG Cable (Stock Code: 300265)., TG Optical Fiber Cable, TG Transmission Lines Technology, TG Marine, TG Sichuan, TG Logistic, materiały kablowe TG, sprzęt elektryczny TG, pożyczki TG, TG Changlong Elektryczny. Firma ma również kilka przedstawicielstw w Rosji, Indiach, Pekinie, Szanghaju i Guangzhou. Jiangsu Tongguang Electronic Wire & Cable Co., Ltd (TGC), spółka holdingowa TGG, była notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Shenzhen Sep.16,2011 (kod giełdowy: 300265).

Firma posiada międzynarodowy, zaawansowany sprzęt do produkcji i testowania, tworzący światowej klasy system produkcyjny. Pozwoliło to na certyfikowanie naszych produktów, m.in.

  • AS9100 Aerospace System,
  • system zarządzania jakością ISO9001,
  • ISO14001
  • System zarządzania środowiskiem,
  • GB / T28001-2011 Occupation Health - system zarządzania bezpieczeństwem
  • certyfikat produktu PCCC Power,
  • KEMA
  • Certyfikat i certyfikat UQJ,

Firma ma międzynarodowy, zaawansowany poziom możliwości badawczych, współpracując z post-doktorancką stacją badań naukowych, Centrum Badań Technologicznych przy prowincji Jiangsu. Instytut badawczy TGC poświęca wiele czasu na badania i rozwój tworząc kompleksowy, wielopoziomowy i zintegrowany rozwój technologii, który składa się z wielu krajowych wiodących ekspertów w dziedzinie optyki i kabli elektrycznych oraz setki profesjonalnych inżynierów. Doprowadziło to stworzenia ponad 200 patentów krajowych.

 

Firma jest odpowiedzialna również za rafting międzynarodowych standardów elektronicznych przewodów i kabli na krajowe standardy komunikacji kabla światłowodowego. Ponadto TGC przewodniczy i angażuje się w opracowywanie ponad 20 terminów standardów IEC i innych norm krajowych.

Produkty firmy są zgodne z odpowiednimi normami międzynarodowymi i chińskimi standardami. TGC specjalizuje się także w projektowaniu i produkcji różnego rodzaju metalicznycg i niemetalicznych przewodów, kabli optycznych i elektrycznych. Ponadto firma oferuje kompleksowe zintegrowane rozwiązania dla klientów i zapewnia powiązane akcesoria, części zamienne, porady techniczne i spersonalizowane usługi posprzedażne.

Produkty firmy są eksportowane do ponad 80 krajów i regionów w tym do Ameryki, Europy, Afryki, na Bliski Wschód, Azji Południowo-Wschodniej i Azji Południowej.

Firma ustanawiła długoterminowe strategiczne partnerstwo z China State GridCorporation, China Southern Power Grid Corporation, China Telecom, China Unicom, China Mobile, SARFT, China Railway i wieloma innymi zagranicznymi oraz krajowymi firmami i operatorami telekomunikacyjnymi. Sieć sprzedaży firmy obejmuje Azję, Europę i Chiny, 32 prowincje i regiony.

Poprzez globalne centra usług posprzedażnych, firma może być na bieżąco z potrzebami klientów i zapewniać profesjonalne umiejętności i usługi. W obliczu nowej sytuacji globalnej konkurencji, Tongguang Group będzie kontynuować rozwój innowacjach talentów i stosując się do strategii:

"talent, marka, międzynarodowość, zarządzanie kapitałem". W celu wypełnienia misj: "Dążenie do doskonałości, ciągłe innowacje", firma będzie podążać za hasłem: "Szczerość, staranność, innowacyjność, wybitne osiągnięcia".

 

«