MENU
II Ogólnopolska
Konferencja
Energetyków
Energo Rodeo
Bielsko-Biała 5-7.06.2019
30-05-2018

Wsparcie dla najbardziej potrzebujących

Szanowni uczestnicy I Ogólnopolskiej Konferencji Energetyków ENERGO RODEO już za tydzień będziemy mieć możliwość spotkania najważniejszych osób z branży.

Czas konferencji jest znakomitym miejscem by wydobyć ze swojego wnętrza emocje jakie w natłoku codzienności zawodowej nas nieco zwalniają. Organizatorzy zapewniają, że inna forma konferencji będzie znakomitym doświadczeniem i receptą na kontynuowanie właśnie w takiej formie spotkań integrujących środowisko.

Szanowne koleżanki i koledzy, słuchając Państwa sugestii i akceptacji naszej inicjatywy charytatywnej postanowiliśmy, że zostanie wystawiona puszka w czasie wieczornej kolacji koleżeńskiej 6 czerwca (środa). Dochód w całości przeznaczony będzie na Dom Dziecka w Bielsku-Białej przy ul. Pocztowej 24, na konkretny cel. Pan dyrektor w/w Domu Dziecka będzie gościem (uczestniczył) w następnym dniu tj. 7 czerwca (czwartek) podczas wręczania nagród za udział w zawodach sprawnościowych, otrzyma czek z podaną kwotą i opowie o tym na co przeznaczy darowiznę.

Niezależnie od tego zapraszamy firmy, osoby prywatne do deklaracji indywidualnego przekazania środków na potrzebujące dzieci. Służymy przygotowaniem odpowiedniego wydruku, kontaktem jeśli będzie potrzeba, tylko prosimy najpóźniej w poniedziałek 4 czerwca o taką informację.

«