MENU
IV Ogólnopolska
Konferencja
Energetyków
Energo Rodeo
Bielsko-Biała 14-16.06.2023

GŁÓWNY ORGANIZATOR

logo-ZIAD

Firma ZIAD Bielsko-Biała SA to firma o silnie ugruntowanej pozycji na rynku Energetycznym w Polsce. Domeną działalności ZIAD Bielsko-Biała SA są największe i najbardziej prestiżowe targi ENERGETAB, które corocznie przyciągają tysiące ludzi z branży do pięknego miasta jakim jest Bielsko-Biała. Poza działalnością targową firma od 1974 roku prowadzi specjalistyczne szkolenia dla kadr zawodowych wielu sektorów polskiej gospodarki. Działający w ramach struktur firmy Ośrodek Doskonalenia Zawodowego, może  pochwalić się  46 letnim doświadczeniem w kształceniu fachowców między innymi w pracach pod napięciem.  Nie każdy wie, ale firma ZIAD Bielsko-Biała SA w ramach swojej działalności posiada również  Hotel Dębowiec, kolej linową na górę Szyndzielnia oraz stok narciarski Dębowiec co czyni ją firmą, która oferuje kompleksowe usługi swoim klientom od specjalistycznych kursów zawodowych po aktywny wypoczynek w samym sercu Beskidów.

www.energetab.pl
www.szkolenie.ziad.bielsko.pl
www.ziad.bielsko.pl
www.hoteldebowiec.pl
www.kolej-szyndzielnia.pl
www.kolej-debowiec.pl 

 

 

PARTNER ORGANIZACYJNY

logo_BELOS_PLP

BELOS-PLP S.A. jest największym polskim producentem osprzętu sieciowego dla linii WN, SN, NN i nn stacji elektroenergetycznych, działającym w branży elektroenergetycznej od 1947 roku. Spółka Belos-PLP utrzymuje ścisłą współpracę z wiodącymi na rynku biurami projektowymi oraz instytutami naukowo-badawczymi, dzięki czemu nasze wyroby spełniają wymagane normy.

Naszym największym atutem jest wysoka jakość produktów potwierdzona certyfikatami, doceniona w konkursach (m.in. Polska Nagroda Jakości 2006, Puchar Ministra Gospodarki 2012) i przez samych Klientów.

W 2007 roku, po wejściu inwestora strategicznego, firma stała się częścią grupy Preformed Line Products (PLP) – światowego wytwórcy i dostawcy produktów, technologii oraz rozwiązań energetyki i telekomunikacji.

Firma Preformed Line Products (PLP) z siedzibą w Cleveland (Ohio), notowana na NASDAQ:PLPC została założona w 1947 roku. Stanowi obecnie miedzynarodową grupę, która dostarcza swoje wyroby klientom na całym świecie poprzez podległe spółki znajdujące się w takich krajach jak: Australia, Argentyna, Brazylia, Chiny, Francja, Hiszpania, Indonezja, Kanada, Malezja, Meksyk, Nowa Zelandia, Polska, Rosja, RPA, Tajlandia, Wielka Brytania.

www.belos-plp.com.pl