MENU
IV Ogólnopolska
Konferencja
Energetyków
Energo Rodeo
Bielsko-Biała 8-10.06.2022
sundor logo

Nasza firma działa na rynku od 1997 roku, zajmujemy się sprzedażą oraz montażem systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości. Oferowany sprzęt, objęty jest serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Umożliwiamy przeglądy okresowe i konserwację systemów stałych, dodatkowo, przeprowadzamy ekspertyzy oraz szkolenia wysokościowe dla pracowników.

 

W strukturach firmy od 2004r działa również akredytowane Laboratorium Badawcze (AB 476), wykonujące pomiary pól elektromagnetycznych, pozwalające na wiarygodną, a także niezależną ocenę ekspozycji zarówno pracowników jak i środowiska naturalnego na pola elektromagnetyczne. W kolejnych latach poszerzyliśmy zakres akredytacji o pomiary dla środowiska pracy takie jak: oświetlenie, hałas, drgania i mikroklimat.

 

W roku 2017 roku poszerzyliśmy ofertę usług o inspekcje techniczne wykonywane dronem przemysłowym. Dostarczamy precyzyjne dane i opracowania fotogrametryczne z niskiego pułapu jako wsparcie dla ich prac inżynieryjnych i projektowych. Naszym celem jest profesjonalne stosowanie nowoczesnych technologii dla podniesienia efektywności oraz eliminowania ryzyka osób i mienia podczas działań na wysokości i w obszarach trudno dostępnych.

«