MENU
IV Ogólnopolska
Konferencja
Energetyków
Energo Rodeo
Bielsko-Biała 14-16.06.2023

 

IV edycja Konferencji Energetyków Energo-Rodeo

PROGRAM:
W przygotowaniu.


Moderatorzy konferencji Energo Rodeo

Bogumil-Dudek

Bogumił Dudek

Absolwent Politechniki Śląskiej Wydziału Elektrycznego w Gliwicach.  Pracował w Instytucie Energetyki oraz Grupie Kapitałowej PSE S.A. Jest Zastępcą Redaktor Naczelnej miesięcznika ENERGETYKA. Przewodniczy Polskiemu Komitetowi Bezpieczeństwa w Elektryce SEP oraz jednemu z komitetów technicznych Polskiego Komitetu Normalizacji. Krajowy i międzynarodowy ekspert z zakresu eksploatacji urządzeń elektrycznych pod napięciem. Juror międzynarodowych bielskich Targów ENERGETAB. Członek honorowy SEP.

Janusz-Juraszek-zdjecie-150x150

Janusz Juraszek

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach Wydział Elektryczny, ukończył również studium pedagogiczne i studia podyplomowe w zakresie strategii przedsiębiorstw i wielkich odbiorców na rynku energii na Politechnice Śląskiej oraz studia podyplomowe w zakresie rachunkowości i finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie Wydział Rachunkowość i Finanse.
Obecnie pracuje w Tauron Dystrybucja SA Region Sieci SN i nN w Żywcu. Współautor innowacyjnych projektów m.in. w 1994r wybudowanie i uruchomienie pierwszej w Polsce niepełno-izolowanej, napowietrznej dwu-napięciowej linii 1kV i 15kV w technologii PAS w miejscowości Nickulina, w 2003 roku pełno-izolowanej napowietrznej linii 15kV w miejscowości Sopotnia Wielka, również w 2015r pierwszej w Polsce mobilnej napowietrznej linii serwisowej 15kV w miejscowości Łodygowice wykonanej na podbudowie słupów kompozytowych i kabla izolowanego FXCEL.
Jest autorem licznych artykułów o tematyce elektrycznej.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu konferencji.